У ніч на 22 лютого у Львові сталися вибухи, внаслідок яких загинула 23-річна співробітниця поліції. Також відомо про щонайменше 24 поранених, частина з них перебуває у важкому стані.
Про це повідомили у Львівській обласній прокуратурі.
Перегляньте також:
- Ранкова автотроща у Львові: двоє водіїв в лікарні
- На Львівщині у вбивстві собаки підозрюють 55-річну жінку
За попередніми даними, близько 00:30 на спецлінію «102» надійшло повідомлення про проникнення до магазину на вулиці Данилишина, 20. Після прибуття на місце екіпажу патрульної поліції пролунав вибух. Згодом, коли прибув другий наряд, стався ще один вибух.
Вибухи було чутно не лише у місті, а й за його межами. Пошкоджено службовий автомобіль патрульної поліції та цивільний транспортний засіб. Кількість потерпілих уточнюється.
Відомості про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 258 Кримінального кодексу України — терористичний акт, що заподіяв тяжкі наслідки.
У поліції підтвердили, що внаслідок вибухів загинула поліцейська, поранено ще 24 людини
Попередньо встановлено, що детонували саморобні вибухові пристрої. Унаслідок вибухів загинула 23-річна поліцейська. Пошкоджено службовий автомобіль патрульної поліції та цивільний транспортний засіб.
На місці події працювала слідчо-оперативна група, вибухотехніки та інші профільні служби. Потерпілим надається необхідна медична допомога.
Розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 258 Кримінального кодексу України (терористичний акт, що спричинив тяжкі наслідки). Досудове розслідування здійснює УСБУ у Львівській області.
Правоохоронці встановлюють усі обставини події та причетних до скоєння злочину осіб.