У Львівському обласному центрі дитячої медицини представили нового керівника — ним став Богдан Мальований. Він змінив на посаді виконувача обов’язків генерального директора Романа Кізиму, який нещодавно завершив роботу.
Про це повідомив в.о. голови Львівської обласної ради Юрій Холод.
Богдан Мальований працює у Центрі дитячої медицини вже 24 роки. Свою кар’єру він розпочав у лікарні «Охматдит» як медбрат у реанімації новонароджених, а нині обіймає посаду медичного директора з хірургії. Він є висококваліфікованим дитячим хірургом, спеціалістом із малоінвазивної та роботизованої хірургії.
«Сьогодні вранці як виконуючого обов’язки генерального директора Центру дитячої медицини я представив його колективу обох лікарень та побажав успіху у роботі», — зазначив Юрій Холод.