Сьогодні у Львові на вулиці С. Банаха виникла пожежа в автомобілі «Renault Trafic».
Як з’ясувалося на місці події, автівка зайнялася під час руху. До прибуття рятувальників небайдужі водії намагалися самостійно загасити вогонь за допомогою вогнегасників. Проте полум’я швидко охопило транспортний засіб – автомобіль горів повністю.
Надзвичайники локалізували займання о 11:15, а ліквідували вже о 11:19. Внаслідок займання ніхто не постраждав.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: ДСНС у Львівській області
Теги: #авто., #дснс, #пожежа



Статті

Інтерв'ю
Від генераторів до оборонних технологій: інтерв’ю з Олексою Возняком про те, як міська ваучерна програма підтримує львівських підприємців під час війни
11:19, 10 Листопада, 2025

Від генераторів до оборонних технологій: інтерв’ю з Олексою Возняком про те, як міська ваучерна програма підтримує львівських підприємців під час війни

Блоги

ТОП новини Львівщини: