У Львові поліція перевіряє інцидент із розмальованим кошеням, відео якого опублікувала лікарка

Опубліковано:
3 Листопада, 2025 о 08:15

У соціальних мережах поширилося відео, на якому донька лікарки Першого медичного об’єднання Львова розмальовує кошеня фломастерами. Подія викликала значний суспільний резонанс, а правоохоронці вже розпочали перевірку.

Як повідомила тимчасова виконувачка обов’язків начальника відділу комунікації поліції Львівської області Аліна Подрейко, станом на 16:00 2 листопада офіційних повідомлень на лінію “102” щодо цього інциденту не надходило, однак поліція самостійно встановлює всі обставини.



На відео видно, як дитина тримає кошеня за лапку та малює на ньому фломастерами. Інша дівчинка також бере участь у процесі, піднімаючи тварину за лапку.

Речниця Першого ТМО Львова Карина Швець зазначила, що жінка, яка фігурує у відео, наразі перебуває у декретній відпустці та не виконує професійних обов’язків.

“Ми поважаємо закон і віримо, що кожна подібна ситуація має бути розслідувана належним чином. Очікуємо на з’ясування всіх обставин і діятимемо відповідно до чинного законодавства”, — заявила Швець.

Згодом сама авторка відео пояснила, що ролик зняла її старша донька, яка наглядала за молодшою. Жінка вибачилася за поведінку дітей і наголосила, що не схвалює подібного ставлення до тварин. Вона також заявила, що готова передати котика зоозахисникам, якщо ті цього захочуть.

Правозахисна організація UAnimals вже подала заяву до поліції щодо цього випадку. У поліції Львівської області підтвердили, що факт зареєстровано у Єдиному обліку заяв і повідомлень, проводиться перевірка, за результатами якої події буде надано правову кваліфікацію.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Суспільне. Львів
Теги: #знущання над тваринами



Статті

Інтерв'ю
“Хочу, щоб Росія просто зникла”: інтерв’ю з 20-річною Вікторією, яка виїхала з російської окупації
09:24, 25 Серпня, 2025

“Хочу, щоб Росія просто зникла”: інтерв’ю з 20-річною Вікторією, яка виїхала з російської окупації

Блоги

ТОП новини Львівщини: