У Львові поліція встановила підлітків, які були учасниками конфлікту в трамваї

Опубліковано:
13 Листопада, 2025 о 08:21

У Львові правоохоронці встановили підлітків, які були учасниками конфлікту в трамваї №8. За даними поліції, під час події 16-річний хлопець кілька разів ударив 27-річну пасажирку, після чого втік, за фактом умисного легкого тілесного ушкодження відкрито кримінальне провадження.

Подія сталась 8 листопада близько 21:25 у трамваї №8. За інформацією правоохоронців, неповнолітній пасажир, який їхав у компанії інших підлітків, під час конфлікту кілька разів вдарив кулаком в обличчя іншу пасажирку — 27-річну львів’янку, після чого втік. Того ж дня жінка звернулася до поліції.



Правоохоронці встановили учасників події: 16-річного жителя Львова та ще двох дівчат і двох хлопців віком 15–16 років, студентів різних львівських коледжів. З ними наразі проводяться слідчі дії.

За фактом події правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.125 (Умисне легке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання – штраф до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, громадські роботи до 200 годин, або виправні роботи на строк до одного року.

Проводиться досудове розслідування, призначені експертизи.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Поліція Львівської області
Теги: #бійка, #поліція, #трамвай



Статті

Інтерв'ю
Від генераторів до оборонних технологій: інтерв’ю з Олексою Возняком про те, як міська ваучерна програма підтримує львівських підприємців під час війни
11:19, 10 Листопада, 2025

Від генераторів до оборонних технологій: інтерв’ю з Олексою Возняком про те, як міська ваучерна програма підтримує львівських підприємців під час війни

Блоги

ТОП новини Львівщини: