У Львові прощатимуться з головою Світового Пласту Мироном Спольським

Опубліковано:
4 Листопада, 2025 о 10:44

У Львові, в соборі Святого Юра, відбудеться прощання з головою Світового Пласту Мироном Спольським, який помер 31 жовтня на 74-му році життя. Парастас пройде 3 листопада, а чин похорону — 4 листопада. Про це повідомили на офіційній сторінці Пласту у Facebook.

Похорон відбудеться 4 листопада о 13:00 у соборі святого Юра. Опісля поховання на Личаківському кладовищі на Пластовому пантеоні.



Пластунів просять бути в одностроях та з курінними прапорами. До слова, Мирон Спольский народився у канадському місті Торонто у родині пластуна, громадського і політичного діяча Ярослава Спольського. Навчався у Йоркському університеті. З січня 1988 переїхав до України і проживав у Києві. В Україні займався бізнесом, зокрема володів мережею піцерій.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Львівщини
Теги: #Мирон Спольський, #похорон



Статті

Інтерв'ю
“Хочу, щоб Росія просто зникла”: інтерв’ю з 20-річною Вікторією, яка виїхала з російської окупації
09:24, 25 Серпня, 2025

“Хочу, щоб Росія просто зникла”: інтерв’ю з 20-річною Вікторією, яка виїхала з російської окупації

Блоги

ТОП новини Львівщини: