У Львові внаслідок обстрілу був пошкоджений Центр легеневого здоров’я

Опубліковано:
20 Листопада, 2025 о 10:50

Внаслідок обстрілу Львівщини вночі 19 листопада був пошкоджений медзаклад — Центр легеневого здоров’я на вулиці Зеленій. Жодний пацієнт та медпрацівник не отримав травм.

Як повідомили у Центрі легеневого здоров’я, внаслідок обстрілу були пошкоджені та вибиті понад 30 вікон, віконних та дверних конструкцій.



“На щастя, обійшлося без масштабних руйнувань, а головне — без потерпілих: на момент атаки пацієнти та персонал лікарні перебували в укритті. Продовжуємо працювати у штатному режимі”, — йдеться у повідомленні.

Раніше ми писали про те, що у ніч на 19 листопада армія РФ атакувала Львівщину крилатими ракетами та БпЛА, зокрема енергооб’єкт, деревообробне підприємство та складське приміщення.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Львівщини
Теги: #обстріл РФ, #Центр легеневого здоров'я



Статті

Інтерв'ю
Від генераторів до оборонних технологій: інтерв’ю з Олексою Возняком про те, як міська ваучерна програма підтримує львівських підприємців під час війни
11:19, 10 Листопада, 2025

Від генераторів до оборонних технологій: інтерв’ю з Олексою Возняком про те, як міська ваучерна програма підтримує львівських підприємців під час війни

Блоги

ТОП новини Львівщини: