У Львові, на базі Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру, збудують нове крило для лікування дітей з онкологією. Проєкт підтримує уряд Нідерландів і на нього виділять понад 4 мільйони євро грантової допомоги.
У новій частині лікарні планують створити відділення нейрохірургії, нейроонкології, сучасний операційний блок та дослідницький центр. Про підтримку проєкту повідомив король Нідерландів Віллем-Александр під час зустрічі з Президентом України Володимиром Зеленським у Гаазі.
Перегляньте також:
- Через ДТП на Львівщині госпіталізували двох дорослих та підлітка
- На Львівщині унаслідок ДТП з вантажівкою травмовані дитина та літня жінка
“Це дуже важливе зрушення для нашої області і всієї України, щоб більш ефективно лікувати маленьких пацієнтів з важкими недугами, а також навчати та підвищувати кваліфікацію фахівців, які спеціалізуються на дитячій онкології”, — написав Максим Козицький.
До реалізації проєкту долучається і провідна дитяча онкологічна клініка Нідерландів — Prinses Máxima Centrum voor kinderoncologie. Її команда допоможе львівським лікарям у впровадженні сучасних стандартів лікування та організації роботи. Подібну співпрацю вони вже успішно реалізували в Румунії.
Цей проєкт — результат трирічної наполегливої роботи львівських медиків. Завдяки ініціативі першої леді України Олени Зеленської у серпні 2023 року підписали меморандум про співпрацю між Центром принцеси Максими та львівським Центром дитячої медицини.