У понеділок, 2 лютого, вранці у Шевченківському районі Львова 44-річна львів’янка вчинила напад на автомобіль.
У мікроавтобусі перебували двоє працівників поліції та військовослужбовці Галицько-Франківського ОРТЦК та СП, які проводили заходи з оповіщення населення щодо мобілізації.
Перегляньте також:
- У Львові п’ятеро дітей госпіталізовані з кишковою інфекцією: поліція відкрила провадження
- Здійснив щонайменше 20 пострілів. На Дніпропетровщині засудили сержанта з Львівщини за вбивство командира
За даними слідства, жінка, побачивши мікроавтобус, дістала травматичний пістолет, почала бити зброєю по склу та вистрелила у автівку, коли вона рушила. За процесуального керівництва Галицької окружної прокуратури міста Львова жінці повідомлено про підозру у хуліганстві (ч. 4 ст. 296 КК України).
Досудове розслідування здійснює відділ поліції №1 Львівського районного управління поліції №1 Головного управління Національної поліції у Львівській області.
