Унаслідок ДТП на Львівщині постраждали три людини

Опубліковано:
15 Липня, 2025 о 13:30

Дорожньо-транспортна пригода сталася 14 липня, близько опівночі на автодорозі «Мукачево-Івано-Франківськ-Рогатин-Львів» поблизу села Давидів Львівського району.

Як попередньо встановили поліцейські, водій автомобіля Toyota RAV4, 20-річний мешканець Львівського району, не впорався з керуванням, виїхав на смугу зустрічного руху, де транспортний засіб перекинувся.



Від отриманих внаслідок ДТП травм пасажири автомобіля, двоє жінок та чоловік віком 20 років, усі – мешканці Львівського району, отримали тілесні ушкодження та були госпіталізовані.

За фактом слідчі відділу поліції №3 Львівського районного управління №2 відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті – обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.

Правоохоронці встановлюють обставини події.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Поліція Львівської області
Теги: #аварія, #ДТП, #постраждалі



Статті

Інтерв'ю
“Українці декілька разів вибачалися”: історик Ярослав Грицак про Волинську трагедію
14:20, 11 Липня, 2025

“Українці декілька разів вибачалися”: історик Ярослав Грицак про Волинську трагедію

Блоги

ТОП новини Львівщини: