– Це моя друга спроба, перша була навесні. Тоді я вклався у три дні, але був вкрай виснажений. Тому вирішив для себе: потрібен реванш. Дуже люблю ходити пішки й навіть по місту, вирішуючи робочі питання, долаю вдень 15-20 км. Цього разу прогулянку до Львова вирішив розтягнути на чотири дні й перепочивати дорогою. Ночував у Галичі, Рогатині, Ланах, що під Бібркою. Зупинявся в готелях, що розташовані біля траси, – розповідає Анатолій.
Перегляньте також:
- Ліцензоване кодування від алкогольної залежності у Львові: ціна без прихованих доплат
- Львівська міськрада знову програла суд з власниками “Язикатої тещі” біля Гарнізонного храму
Франківець каже, що обрав дорогу через Рогатин, Черче та Бібрку, пише Місто.
“В благах цивілізації собі не відмовляв, головне, щоб усе було при дорозі, тому заходжу в сільські магазинчики попити кави і перепочити, а як трапляється заправка, то теж супер – там більший вибір і можна розрахуватись банківською карткою.
Перепочивши після тривалої пішої прогулянки, я спокійно вирішував свої справи у Львові, не відчуваючи втоми. З собою взяв змінний одяг і взуття. На випадок дощу мав у наплічнику ще парасолю й куртку. З їжі нічого не беру, лише пиття: негазована вода. За день такої прогулянки випиваю близько трьох літрів.”
Мандрівник пояснює, що любить такі прогулянки наодинці, адже з супутником виникають додаткові клопоти й переживання.
Дорога – це зона підвищеної небезпеки, треба бути уважним і зосередженим, правильно себе позначити (відблискувачі й ліхтарик у темну пору) тощо.
“Тому відповідальність за чужу безпеку на себе не хочу брати” – пояснює мандрівник.
Підприємець каже, що не планує перетворювати прогулянки у спортивне хобі.
“Це завжди спонтанне рішення, своєрідна мотивація для самого себе. Вирішив, зібрав за годину рюкзак і вперед!” – пояснює підприємець.