На Львівщині виявили перший спалах захворювання африканської чуми свиней

Опубліковано:
29 Вересня, 2017 о 17:30
На Львівщині виявили перший спалах захворювання африканської чуми свиней
Фото з мережі Інтернет

За інформацією головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області 26 вересня, в особистому селянському господарстві в селі  Грозьово Старосамбірського району, яке розташоване на кордоні з Польською Республікою виявили перший спалах захворювання африканської чуми свиней. Про це повідомили в прес-службі ЛОДА, пише – Форпост.

Читайте також



Львівські патрульні ретельно перевірятимуть перевізників свиней та м’ясних продуктів
Двоє мешканців Львівщини підхопили небезпечне захворювання

Відповідно до результатів діагностичного дослідження патматеріалу від свиноматки, що загинула, фахівці встановили збудника африканської чуми свиней.

Також відібрані проби біоматеріалу направили на дослідження в Державний науково-дослідний інститут з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи  в м. Київ для остаточного підтвердження діагнозу.

З метою координації дій з локалізації та ліквідації спалаху АЧС в 12.30, 27 вересня, під головуванням Першого заступника голови  Львівської ОДА Ростислава Замлинського,  відбудеться  засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Львівській облдержадміністрації.

В осередку захворювання вживають заходи з локалізації та недопущення поширення збудника АЧС.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Львівщини
Теги: #африканська чума, #дослідження, #захворювання, #львів, #львівські новини, #новини львівщини, #новини львова, #свинофермасвиня, #хвороба, #чума



Статті

Інтерв'ю
Готує тіла військових до упізнання: медбрат зі Львова про роботу в морзі
15:00, 3 Липня, 2025

Готує тіла військових до упізнання: медбрат зі Львова про роботу в морзі

Блоги

ТОП новини Львівщини: