На вулиці Садовій у Львові встановили перший у місті велосипедний накопичувач, повідомив на своїй сторінці у соцмережі «Фейсбук» директор Інституту просторового розвитку Олег Шмід, пише – Твоє місто.
Читайте також
Перегляньте також:
- Удар по Львову: Сили ППО збили три крилаті ракети типу Х-101 із касетними бойовими частинами (фото)
- РФ атакувала Львів “шахедами” та ракетами: є жертви серед цивільних (відео)
«Велошлюз» – це велосмуга між ліво і правоповоротними смугами для авто з винесеною уперед стоплінією.
«Велосипедисти розташовуються перед автомобілями і перетинають перехрестя першими. Водії чітко бачать велосипедистів і розуміють їхні наміри, велосипедисти не з’являються несподівано, це сприяє безпечному перетину перехрестя», – зазначив Олег Шмід.
За його словами, швидкості в цьому районі низькі, бо «перехрестя нерівноцінне: світлофор для виїзду з Садової 4/5 часу червоний, і це не дозволяє нікому розганятися».