З суботи на неділю на вулиці Київській у власника Жигулів вкрали 20 ящиків. Чоловік залишив автівку у дворі будинку. Вночі злодії підібрали ключ до автомобіля і поживилися крамом.
Вранці чоловік помітив, що з автомобіля зникли ящики з цукерками. Про те, що сталося він повідомив поліцію. Наразі крадіїв розшукують.
Перегляньте також:
- На Стрийщині чоловіка засудили до 6 років ув’язнення за крадіжку картки та збут наркотиків
- На Львівщині 20-річний хлопець вкрав з картки односельця майже 2000 доларів