Близько ста музикантів провели у Львові безкоштовні концерти

23.06.2017 18:00   Джерело: Гал-інфо
Опубліковано : Тарас Жак

21 червня, у день літнього сонцестояння у Львові традиційно відзначили Свято музики. З цієї нагоди близько ста професійних музикантів і аматорів провели на вулицях та в закладах міста безкоштовні концерти, повідомляє кореспондент Гал-інфо.

Спонтанні музичні виступи можна було побачити як у центральній частині міста (проспект Свободи, площа Ринок, площа Музейна, площа Данила Галицького, вул. Вірменська, вул. Братів Рогатинців, вул. Валова, вул. Театральна), так і в більш віддалених районах Львова.

Нагадаємо, Свято музики, започатковане в 1982 році у Франції, зараз відзначають у понад ста країнах світу, зокрема і в Україні. До Львова ця музична традиція прийшла у 2013 році. Відтоді музиканти щороку проводять безкоштовні концерти у різних локаціях міста, зокрема в кав'ярнях, музеях, бібліотеках, театрах, клубах, а також просто неба на вулицях, скверах і парках. Саме в цьому і полягає основна ідея заходу -  творити вільну і живу музику у найрізноманітніших і найбільш несподіваних місцях. 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Гал-інфо