У «елітних» селах біля Львова встановлять «розумні» лічильники на світло

03.08.2017 17:00   Джерело: Справжня варта
Опубліковано : Тарас Жак

ПрАТ «Львівобленерго» розпочне встановлення інтелектуальних лічильників. Про це під час апаратної наради повідомив голова правління Володимир Матвіїшин, - пише Справжня варта.

За його словами, встановлення таких лічильників у першу чергу відбуватиметься у Жовківському та Пустомитівському районах області.

«Будемо починати із Пустомитівського району», - повідомив Матвіїшин.

Перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський наголосив на необхідності проведення інформаційно-роз’яснювальної кампанії із цього питання.

«Ми вже отримали першу партію інтелектуальних лічильників. Будемо починати їх встановлювати», - розповів Матвіїшин і додав, що мова йде перш за все про так звані «елітні» будинки навколо Львова.

«Мережі будували одному Богу відомо коли. І тепер виходить, що будинки на три поверхи мають ліміт 2,5 кВт, а реально їм потрібно уже 15 кВт. Встановив три морозильні камери у себе вдома, а тебе вирубило від світла – йдеш і пишеш заяву, що потрібно реально більше кВт для споживання. Мова йде про те, що перший будинок має 220 Вольт, а вже 10 – 180 Вольт», - сказав Матвіїшин, пояснюючи рекордну кількість скарг із двох приміських районів області до Держенергонагляду у Львівській області.

«Саме тому споживачі і масово скаржаться із цих районів. Ми будемо це робити, хоч уже можу сказати, що споживачі не вельми будуть нам раді», - сказав Матвіїшин.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Справжня варта