Генерал армії України Степан Полторак разом з очільником Львівської області обговорив можливості створення військового ліцею у Червонограді, – пише 7 Днів.
Військовий ліцей планують відкрити на базі фондів інтернату, який наразі не функціонує.
Перегляньте також:
- Львівщина у травні отримала 9,6 млн грн туристичного збору
- Філософія безпеки: як стерилізують медичні інструменти у «Параскеві» та навчають інших
Попередній огляд виявив, що існуюча матеріальна база перебуває у досить непоганому стані.
— Наразі розглядаємо можливості відкрити у шахтарському місті Червонограді, що на Львівщині військовий ліцей. Це було б позитивно, як для місцевого населення, так і для переселенців з Донбасу, яких чимало проживає на Львівщині, — наголосив Міністр оборони України.
За словами Міністра, такий навчальний заклад може стати ще одним осередком виховання патріотичної молоді та майбутнього українського війська.