8-річний син збирає гроші на операцію для тата

31.08.2017 16:00   Джерело: zaxid.net
Опубліковано : Львівський Новинар

Негайно потрібне нове серце. Тільки так можна врятувати життя львів’янина Ігоря Кіндрата. А двом маленьким хлопчикам зберегти тата. Пересадку серця чоловікові можуть зробити у Білорусі. Проте вартість цієї операції – 100 тис. доларів США. Таких грошей сім’я не має, - пише zaxid.net.

Ігор хворіє уже три роки. Його серце поступово відмовляється працювати. Останні три місяці він почувається зовсім знесиленим.

«Важко ходити і тільки бажання лежати і спати. Тому що застій крові, погано працює серце», – поділився Ігор Кіндрат.

Кілька років тому почалося все зі звичайного ГРЗ. Хворобою Ігор злегковажив і переходив на ногах. Далі були проблеми з легенями і врешті – запалення серцевого м’яза. Кожні півроку чоловік лягав у лікарню, проте вилікувати серця не вдавалось. І остаточний висновок медиків – потрібна пересадка.

«Ставало все гірше, і гірше. і гірше. А тепер він потребує заміни серця. І тому, якщо буде нове серце, є велика надія, що все буде добре і людина буде жити. І буде радіти життю з дітками нашими», – розповіла Тетяна, дружина Ігоря.

Його молодшому синові зараз лише сім місяців, старшому хлопчику – вісім років.

Заміни серця в Україні не роблять, бо немає закону про трансплантацію. Прийняти Ігоря погодилася клініка в Білорусі. Але треба поспішати, бо щодня він втрачає життєві сили.

«Знаєте, він був, як то кажуть, такий живчик, що він не міг всидіти на місці. Він завжди думав, як забезпечити сім’ю, допомогти мамі, сестрі», – зі сльозами розповіла матір Ігоря Ярослава Кіндрат.

Зі 100 тисяч доларів, які необхідні на операцію, поки що вдалося зібрати лише 80 тис. грн. У Фейсбуці сестра Наталя створила групу «Заміна серця Ігорю Кіндрату».

«І ми з мамою допомагаємо. Тобто мама працює, я працюю. Як можемо, так йому допомагаєм усі. Головне, щоби він жив, бо 35 років Ігореві буде 9 вересня», – розповіла сестра Наталя Івашко.

Збирає гроші татові на операцію і старший син Ерік. Задля цього він за символічну плату продає іншим дітям свої іграшки.

Пересадити серце Ігорю Кіндрату треба до кінця року. А допомогти може кожен. Якщо кожен дорослий львів’янин пожертвує лише 5 гривень, Ігор отримає шанс одужати.

Банківські реквізити:

Приватбанк

к/р 51 68 74 23 58 37 50 65 – гривні

к/р 47 31 18 56 08 76 88 93 – долари США

к/р 47 31 18 56 08 88 82 82 – євро

Кіндрат Ігор Васильович


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: zaxid.net