У Львові вийшла книга для незрячих дітей «Шапочка і кит»

11.09.2017 21:00   Джерело: Galinfo
Опубліковано : Новини Львівщини

Книгу Катерини Бабкіної «Шапочка і кит», тиражем 50 примірників, надрукували шрифтом Брайля для незрячих дітей всієї України співробітники Ресурсного центру Львівської політехніки. Видання вже розійшлось у всі без винятку обласні центри України, поповнюючи фонди обласних і міських бібліотек, спеціальних шкіл-інтернатів. Про це повідомила керівник Ресурсного центру Оксана Потимко. Повідомила прес-служба ЛМР.

Книгу  адресно отримають також школярі, що навчаються   за   програмою   інклюзивної   освіти   у  Львівській,  Дніпропетровській,  Миколаївській,    Рівненській,  Хмельницькій, Волинській, Тернопільській, Вінницькій, Херсонській областях.

Читайте також

Журналістка Олександра Шутко видала книжкою переклад листів легендарної Роксолани

Організатором проекту є Львівський обласний осередок ВГО «Українська спілка  інвалідів  -  УСІ», який активно публікує літературу шрифтом Брайля і постачає її в кожну область України. Тексти для друку надає «Видавництво  Старого Лева», з яким організація тісно співпрацює вже кілька років поспіль.

Фінансовим  партнером  друку  стала  БО  «Фонд  родини Нечитайло»,  а  принтер  для  друку  надав  МБФ  «Давай допоможемо».

«Звичний тираж книг брайлем складає від 2 до 15 видань, зрідка   за   державні  кошти  друкують  тираж  50 – 120 примірників.  Тому  вклад громадської організації осіб з інвалідністю  у справу адаптації творів брайлем для незрячих дітей є очевидним», - наголошує Оксана Потимко.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Galinfo