Єдиний в Україні Центр імітаційного моделювання бойових дій відкрили на Львівщині

16.09.2017 07:30   Джерело: День
Опубліковано : Патрік Скеля

Сьогодні, 15 вересня, на Яворівському полігоні пройшов День високоповажних осіб в рамках проведення українсько-американського навчання "Rapid Trident-2017". Генерали та військові різних країн могли наочно оцінити хід навчань та які знання здобувають військові в рамках "Rapid Trident-2017", пише - День.
Усі показові дії відбувалися на різних локаціях. На першій локації військові продемонстрували, як правильно робити засідку на ворога, а потім евакуюватися гвинтокрилом. На іншому об'єкті військові показували здобуті навички у ліквідації терористів. Ще на одній, як правильно відбивати атаку ворога. Крім того було продемонстровано знезараження техніки від радіації.
Та найважливішою стала подія з відкриття Центру імітаційного моделювання бойових дій за участі міністра оборони Степана Полторока. Цей центр є єдиним в Україні такого типу. Він уже почав свою роботу під час навчань "Rapid Trident-2017".

Читайте також

У Червонограді на Львівщині планують відкрити військовий ліцей
Львівський обласний турнір з футболу серед команд ветеранів в Яворові

"Центр є одним із найпотужніших в Східній Європі. На його базі будуть проходити підготовку підрозділи, штаби, органи управління Збройних Сил України, а також наші закордонні партнери. Центр імітаційного моделювання унікальний тим, що в ході планування прийняття рішення, організація, та виконання контролю проведення навчань, відбувається залучення командирів різних ланок. Також тут можна моделювати реальні ситуації, які відбуваються в зоні АТО", - розповів Степан Полторак.
Гроші на облаштування центру виділила американські партнери.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: День