У Садового розповіли, як працюють чесні стоматологи

04.10.2017 11:30   Джерело: Дивись.info
Опубліковано : Патрік Скеля

У реформованій 1-й стоматологічній поліклініці Львова усі пацієнти, які отримують платні послуги, проходять через касу. Про це йшлося під час брифінгу у медзакладі, передає Дивись.info.

Читайте також

Пільговики та діти отримуватимуть із бюджету Львова відшкодування за стоматологічну допомогу
У Тернополі вперше проходить «Ternopil Dental Sammit» у місто приїхали звідусіль 200 стоматологів

«За два місяці роботи у новому форматі ми повністю перебудували стоматологію. Тепер усі пацієнти, яким надаємо платні послуги, йдуть через касу. Принцип «гроші йдуть за пацієнтом» у нас втілений на практиці. Можна сказати, що вперше ми на шляху до чесної роботи стоматолога-пацієнта. Використання грошей міста стало прозорим», – заявив головний лікар «Стоматологічної поліклініки №1» Петро Питльований.

За його словами, лікарі офіційно отримують до 10 тис. грн зарплати, санітарки і медсестри – 4-4,5 тис. грн.

Як розповіла голова профспілки стоматологічної поліклініки Ольга Пораскова, видалення зуба у поліклініці тепер коштує від 130 до 190 грн, пломба – від 200- до 400 грн.

Зараз у поліклініці працює 239 осіб, з них 117 стоматологів. У процесі реформування скоротили 59 осіб, з них – 20 лікарів.

«Ми нікого насильно не скорочували. З лікарів пішли ті, що працювали у приватних клініках, а прибиральниці ті що вишивали на роботі. Ті, хто хочуть, мають можливість працювати і заробляти», – запевнив головний лікар.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Дивись.info