Сотні львів’ян вийшли на захист тварин

Опубліковано:
16 Жовтня, 2017 о 10:32
Сотні львів’ян вийшли на захист тварин
Фото: Павла Паламарчука

15 жовтня у Львові пройшов марш за права тварин. Близько півтисячі людей зібрались біля Львівського оперного театру, щоб висловити свою позицію щодо негуманного ставлення людей до тварин. Маршем вони пройшлися вулицями Львова, пише – День.

Читайте також



Студенти пройшли ходою солідарності вулицями Львова (Фото)
Ввечері тернопільським водіям краще в центр не їхати

Більшість учасників заходу тримали в руках плакати із написами: «Ні притравочним станціям!», «Врятуй мене», «Твоя шуба була чиєюсь мамою», «Тварини не їжа, не одяг, не товар, не розваги», «Ми за цирк без тварин» тощо. Також дехто мав банери з фотографіями тварин, які зазнали знущань.

«Ми втомилися слухати пусті обіцянки влади і дивитися на бездіяльність правоохоронних органів. Права тварин – це не порожні слова в законі, а захист і відповідальність», – заявили під час маршу його організатори.

Основною метою для них є покласти край знущанням над тваринами в цирках і у сфері розваг. Влада ж має впровадити дієвий механізм боротьби з живодерами та садистами, а також звернути увагу українців на гуманне ставлення до тварин.

 

На марш учасники прийшли із своїми домашніми улюбленцями. Серед звичних собак та кішок можна було побачити і дещо екзотичну тварину – тхора.

Закінчився марш під стінами ратуші, де активісти збирали підписи під меморандумом гуманності, який передадуть центральній владі.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Львівщини
Теги: #Захист тварин, #лозунги, #львів, #львів'яни, #львівські новини, #марш, #новини львівщини, #новини львова, #тварини, #хода



Статті

Інтерв'ю
Архіви — контраргумент проти пропаганди. Інтерв’ю з головою Держархіву Хромовим
15:18, 10 Квітня, 2025

Архіви — контраргумент проти пропаганди. Інтерв’ю з головою Держархіву Хромовим

Блоги

ТОП новини Львівщини: