У Львівському районі поліцейські викрили 62-річного мешканця села, який незаконно зберігав зброю та боєприпаси. Оперативники кримінальної поліції спільно зі слідчими та іншими службами відділу поліції №3 Львівського районного управління поліції №2 діяли за процесуального керівництва Пустомитівської окружної прокуратури.
Під час санкціонованого обшуку за місцем проживання чоловіка правоохоронці виявили та вилучили:
Перегляньте також:
- На Львівщині дзвінок 15-річного хлопця на «102» допоміг викрити арсенал зброї у будинку батька
- На Львівщині затримали чоловіка з автоматом Калашникова та набоями
-
предмет, схожий на револьвер Флобера;
-
незареєстровану мисливську рушницю;
-
понад 150 патронів різного калібру;
-
ємність з порохом.
Вилучене скеровано на експертне дослідження.
Слідчі розпочали кримінальне провадження за частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.
Досудове розслідування триває, правоохоронці встановлюють походження зброї та боєприпасів, а також перевіряють причетність фігуранта до інших злочинів.