Львівські медики боролись за їхнє життя понад тиждень, пише – Львівська хвиля.
Нагадаємо, блідою поганкою отруїлись батько, мати та 15-річний син. Усіх їх вже перевели з реанімації у гастроентерологічне відділення. Там вони пробудуть ще 2-3 тижні.
Перегляньте також:
- У Львові 13-річній дівчинці з ДЦП провели складну реконструкцію кульшового суглоба
- У Львові стартувала реалізація проєкту хірургічного корпусу «Unbroken Ukraine» вартістю 115,8 млн євро
Зараз у реанімації обласної лікарні немає хворих з отруєнням грибами, але медики впевнені – тепла погода на Львівщині, на руку грибникам – вони знову підуть до лісу.