Синютка цього року вже п'ять разів побував у відрядженнях в Європі

20.10.2017 17:28   Джерело: Львівський портал
Опубліковано : Патрік Скеля

У 2017 році станом на 11 жовтня голова Львівської ОДА п’ять разів їздив у відрядження закордон. Про це йдеться у відповіді Львівської ОДА на інформаційний запит, пише - Львівський портал.

Відтак губернатор Львівщини двічі їздив у відрядженні в березні – у польське село Млин та у Краків. У квітні Олег Синютка побував у Перемишлі, куди знову відправився у червні.  А от вже в жовтні губернатор вперше цього року відправився не у Польщу, а в чеське місто Брно.

Поїздка в Брно, що відбулась 11 жовтня, мала неабиякий ажіотаж у ЗМІ. У відповіді на запит офіційно повідомили, що переліт Олега Синютки на чартерному літаку вартував 29 тис. 800 гривень, і ці кошти він виклав із власної кишені.

Не повідомили вартості кожної поїздки Олега Синютки, проте зазначили, що видатки на відрядження у 2017 році становлять 90 тисяч гривень на весь апарат ОДА.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Львівський портал