Радник Садового прирівняв до самогубців українських бійців, що воюють в АТО

05.11.2017 18:29   Джерело: Форпост
Опубліковано : Патрік Скеля

Радник міського голови Андрія Садового та директор ЛКП «Інститут просторового розвитку» Олег Шмід у соціальній мережі Фейсбук заявив про те, що вважає самогубцями тих, хто захищає державу в російсько-українській війні. Про це повідомляє радник голови ЛОДА та засновник руху «И так поймут» Роман Матис, пише - Форпост.

Читайте також

Львівська облрада шукає ГО із захисту прав бійців АТО

У дискусії з приводу ДТП у Львові Олег Шмід висловив свою думку про те, що «піші потенційні самогубці можуть пішки піти в Криву Липу, а звідти - на фронт».

23131638 10212198151601419 8323064640617034927 n
«Дискусія про перешкоди які створюються однією комунальною службою для автомобілістів, питання дискусійне, не сперечаюсь, але аргументація міського чиновника феєрична — повне нівелювання героїзму тих, хто захищає на українсько московській війні їхню можливість займатися дурньою в теплому і затишному тилу. Ті хто ризикує життям на фронті прирівняні до самогубців, а все це гарно вплетено в придуману і зрежисовану страшилку про те, що у Львові всіх на вулиці ловлять і відправляють на фронт. Я сам цинік ще той, але є якісь рамки», - прокоментував висловлювання колеги Роман Матис.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу [email protected] Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Форпост   858
Загрузка...