«Трасу Львів-Тернопіль можуть зробити платною», – голова Укравтодору

Опубліковано:
20 Листопада, 2017 о 21:26
«Трасу Львів-Тернопіль можуть зробити платною», – голова Укравтодору
Фото з мережі Інтернет

Про це керівник Укравтодору Славомір Новак розповів у коментарі ЦТС, – пишуть Львівські.

Читайте також



Ще один автобан до Львова пообіцяв Омелян
Траса Одеса – Львів буде платною

Чиновник, відповідаючи на запитання про плани будівництва концесійних доріг в Україні, зазначив трасу Львів-Тернопіль у переліку. За словами Славоміра Новака, зараз триває капітальний ремонт дороги Київ-Біла Церква. Планується, що ця дорога буде альтернативою для платної. Водночас відбувається підготовка до запуску будівництва першого платного автобану в Україні «Львів-Біла Церква».

«А що стосується інших концесійних доріг, то ми розглядаємо потенційні – Львів-Краковець, Львів-Угорщина (різні ділянки доріг біля кордону), Львів-Тернопіль», – додав голова Укравтодору.

Також Славомір Новак додав, що для початку будівництва платних доріг в Україні потрібні зміни чинного законодавства. Нагадаємо, раніше міністр інфраструктури Володимир Омелян розповів, що будівництва концесійних доріг в Україні планується з 2019 року.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Львівщини
Теги: #дорога, #концесійна дорога, #львів, #львівські новини, #новини львівщини, #новини львова, #платна дорога



Статті

Інтерв'ю
“Українці декілька разів вибачалися”: історик Ярослав Грицак про Волинську трагедію
14:20, 11 Липня, 2025

“Українці декілька разів вибачалися”: історик Ярослав Грицак про Волинську трагедію

Блоги

ТОП новини Львівщини: