На Львівщині внаслідок пожежі загинула дворічна дитина

Опубліковано:
21 Листопада, 2017 о 11:28
На Львівщині внаслідок пожежі загинула дворічна дитина
Фото з мережі Інтернет

Малюк отримав 40% опіків тіла. Його спочатку госпіталізували у Буську центральну районну лікарню, потім – в реанімацію 8-ї міської клінічної лікарні Львова, де дитина й померла, пише – PRESS-Центр.

Читайте також



Пожежа в приміщенні колишнього «Винзаводу» у Львові
Двоє дітей отруїлися димом під час пожежі у садочку

Трагедія сталася вчора, 20 листопада, близько четвертої години дня в селі Чаниж Буського району. Тут спалахнув дерев’яний житловий будинок площею 10 на 7метрів. На той момент в хаті була дитина 2015 року народження.

Рятувальники загасили вогонь за годину. Вигоріли перекриття та домашні речі. Дитину врятувати не вдалося.

Зараз спеціалісти з’ясовують причини виникнення вогню, повідомляють у департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОДА.
 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Львівщини
Теги: #жертва, #загинула дитина, #львів, #львівські новини, #новини львівщини, #новини львова, #пожежа, #тіло, #труп



Статті

Інтерв'ю
«Яворівська іграшка»: традиція, про яку знають у світі та нікому передати в Україні
19:15, 7 Травня, 2025

«Яворівська іграшка»: традиція, про яку знають у світі та нікому передати в Україні

Блоги

ТОП новини Львівщини: