У Львові відбудуться громадські слухання щодо фінансування шкіл

02.12.2017 18:26   Джерело: Status Quo
Опубліковано : Патрік Скеля

Батьки, освітяни, громадські активісти та всі небайдужі запрошуються на громадські слухання щодо збільшення фінансування з бюджету комунальних навчальних закладів міста Львова. Про це повідомляє «Батьківська рада Львівщини», пише - Status Quo.

Читайте також

Понад 67 млн грн витратять на будівництво нової школи в Яворові
У Львові в школах і садках з батьків збирають до 4 млн грн

ГО «Батьківська рада Львівщини» вдалося зібрати підписи батьків та ініціювати Громадське слухання щодо суттєвого збільшення фінансування з бюджету комунальних навчальних закладів міста Львова (насамперед - шкіл та садків).

Громадське слухання відбудеться 4 грудня 2017 р о 18.00 у великому сесійному залі Львівської міської ради (м. Львів, пл. Ринок,1). Реєстрація учасників: 17.30-18.00. Початок заходу о 18.00.

«Конституція України передбачає право кожного громадянина на освіту. І саме від повноцінного фінансування освіти залежать якість освіти та умови навчання дітей! Бо інвестиції в освіту - інвестиції в майбутне нашої країни! Сподіваємось на активну підтримку батьківської громади, депутатів Львівської міської ради, освітян, громадських активістів та всіх небайдужих», - зазначає керівник ГО "Батьківська рада Львівщини" Олена Пономарьова.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Status Quo