Вітер повиривав дерева в Трускавці, є постраждалі

Опубліковано:
12 Грудня, 2017 о 09:32
Вітер повиривав дерева в Трускавці, є постраждалі
Фото: ukrinform.com
У курортному місті Трускавець Львівської області вітром вирвало кілька дерев – постраждали двоє людей. Про це повідомили в Трускавецькій міській раді, пише – Укрінформ.

Читайте також



Майже 400 населених пунктів Львівщини знеструмлено внаслідок буревію

«11 грудня у місті вітром вирвало кілька дерев та дашків – постраждало двоє людей та два автомобіля», – йдеться у повідомленні.

У міськраді підкреслили, що у зв’язку з сильними поривами вітру мешканців та гостей міста закликають вжити заходів безпеки. «Трускавчан та гостей міста просять не відпускати дітей без нагляду батьків на вулицю, прибрати автомобілі від будинків на стоянки та без потреби зайвий раз не виходити з дому», – зазначається в повідомленні.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Львівщини
Теги: #буревій, #львів, #львівські новини, #новини львівщини, #новини львова, #трускавець, #Ураган



Статті

Інтерв'ю
«Яворівська іграшка»: традиція, про яку знають у світі та нікому передати в Україні
19:15, 7 Травня, 2025

«Яворівська іграшка»: традиція, про яку знають у світі та нікому передати в Україні

Блоги

ТОП новини Львівщини: