Міський голова Львова Андрій Садовий у своєму відеозверненні заявив, що сміттєпереробний завод у нашому місті розпочнуть будувати наступного року. Про це повідомляє прес-служба міської ради Львова, пишуть – Львівські.
Читайте також
Перегляньте також:
- На Львівщині чоловіка засудили до понад 5 років ув’язнення за крадіжку майна нацгвардійця та шахрайство
- У Львові судитимуть ексдоцента вишу: за 10 тисяч доларів обіцяв «роботу в Інтерполі» та виїзд за кордон
За словами Андрія Івановича, будівництво об’єкту буде відбуватися на ділянці землі по вулиці Пластовій, поблизу ТЕЦ-1. Саме цю ділянку місцевій владі запропонували фахівці французької компанії «Egis», які працювали над експертим проектом сміттєпереробного заводу.
«Ми опрацьовуємо цей варіант і готові будемо приступити до будівництва вже наступного року», – сказав Садовий.