Потрібно визначитися, яку країну ми хочемо будувати, і не відволікатися від мети – Рабінович (Відео)

11.01.2018 14:31   Джерело: LvNews
Опубліковано : Патрік Скеля

Політики, які прийшли в Україні до влади після Революції гідності 2013-2014 років, за минулі три роки так і не спромоглися скласти хоч який-небудь чіткий план розвитку держави.

Читайте також

Рабінович про пенсійну реформу: влада вкотре прогнулася перед МВФ і завдала удару по пенсіонерах
Рабінович: наша перемога - Гонтарева піде у відставку, Рожкова не стане главою НБУ, а вкладники отримають 3 млрд

Про це в ефірі програми «Постав запитання» на телеканалі NewsOne заявив народний депутат, голова парламентського підкомітету з прав людини і лідер партії «За життя» Вадим Рабінович.

На його думку, це чергове підтвердження некомпетентності чиновників або їхнє небажання виконувати свої прямі зобов’язання перед народом.

«Ми вважали, вважаємо і вважатимемо, що нам потрібна нова Конституція. Не можна в ХХІ столітті жити за правилами ХХ , XIX або XVIII століття. Нам потрібна нова Конституція, яка дасть можливість визначитися: куди ми йдемо, навіщо йдемо і що ми будуємо. Тому що ми без кінця надриваємося, радісно кричимо про перемоги. Перемоги над чим? Коли ти знаєш, куди йдеш – тобі зрозуміло, виграв ти чи програв», – зазначив політик.

Лідер партії «За життя» нагадав, що його план – нейтральна, економічно незалежна і сильна Україна.

«Ми пропонуємо будувати нейтральну, незалежну країну – «Швейцарію Східної Європи». І так само будувати свою фінансову систему. Ми пропонуємо парламентську республіку, бо це відповідає інтересам нашої країни, нашої історичної спадщини і багато чому іншому. Наприклад, якщо Росія – це імперська країна, то Україна ніколи імперською була», – пояснив Рабінович.

Причому, основні питання розвитку держави політик пропонує вирішити цивілізованим демократичним способом – за допомогою проведення всенародного референдуму.

«Ми можемо лаятися без кінця, якщо тільки не зробимо одну річ: нам потрібні нові вибори і референдум з основних питань розвитку нашої держави. Народ повинен сам визначити (у нас же ще право таке все-таки є, вони його ще не забрали), куди йде країна», – підкреслив депутат.

Він закликав українців «перестати скаржитися і плакати», оскільки найголовніше зараз – об’єднатися, спільно будувати країну, розвивати економіку і банківську систему.

«Найголовніше – щоб ми вже в цьому році визначилися, що ми хочемо будувати, і більше не відволікалися ні на що інше, а просто будувати. Ми пропонуємо такий план розвитку України. У вас є інший? Пропонуйте свій. Але не можна нічого будувати взагалі без плану, без Конституції, без законів. Так не можна», – переконаний політик.

На закінчення лідер партії «За життя» підкреслив, що, якщо економіка буде і далі простоювати і розвалюватися, як останні кілька років, відновити її з часом буде все складніше.

«Нова влада, яка сидить вже більше трьох років, впивається тільки одним: перейменовує, переробляє, пере – … Ну добре, перейменували. Що ви далі хочете робити? Вже «нацарювали» до того, що гірше придумати не можна. Я хочу вам сказати якось м’якше, щоб нікого не образити: може, ми все-таки почнемо будувати? Перейменовувати потім будете. Якщо у вас, звичайно, вийде. Я боюся, що ви і цього не вмієте робити», – резюмував Вадим Рабінович.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу [email protected] Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: LvNews   392