Бригади «Львівводоканалу» ліквідовують витоки води на вул. Хімічній та вул. Кос-Анатольського. Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради, пишуть – Варіанти.
Читайте також
Перегляньте також:
- Удар по Львову: Сили ППО збили три крилаті ракети типу Х-101 із касетними бойовими частинами (фото)
- РФ атакувала Львів “шахедами” та ракетами: є жертви серед цивільних (відео)
Як наголосили у диспетчерській службі ЛМКП «Львівводоканал», у зв’язку з ремонтними роботами з ліквідації витоку води на вулиці Хімічній, 7, сьогодні з 11.40 год до 14.30 год призупинено водопостачання на вул. Хімічній.
Також, у зв’язку з ремонтними роботами з ліквідації витоку води на вул. Кос-Анатольського, 4, з 11.40 год до 15.00 год припинено водопостачання на вул. Кос-Анатольського, 2-8, вул. Коломийській, 1-7, пр. Червоної Калини, 95.
ЛМКП «Львівводоканал» просить вибачити за тимчасові незручності, пов’язані з виконанням аварійно-відновлювальних робіт.