За процесуального керівництва Самбірської місцевої прокуратури, завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо 22-річного та 19-річного мешканців м. Самбір, які обвинувачуються у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.185 КК України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому).
Читайте також
Перегляньте також:
- АМКУ розслідує можливу змову компаній на тендері у Львові на 1,6 млн грн за очищення каналізації
- Засуджений за вимагання хабаря львівський хірург задонатив 440 тис. грн на потреби армії
Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області, пише – Вголос.
За інформацією, упродовж липня-грудня 2017 року зловмисники проникали у приміщення Самбірського професійно-технічного училища, редакцій газет міста, а також у приватні нежитлові приміщення, звідки викрадали матеріальні цінності. Загальна сума збитків становить майже 63 тисячі гривень. Відомо, що за вчинене вказаним особам загрожує до 6 років позбавлення волі.