Громадянин Російської Федерації намагався незаконно ввезти в Україну автівку

12.03.2018 20:26   Джерело: LvNews
Опубліковано : Патрік Скеля

Цими вихідними днями з Республіки Польщі в Україну через митний пост «Мостиська» Львівської митниці ДФС смугою руху «зелений коридор» під керуванням громадянина Росії заїхав автомобіль з причепом, на якому переміщували транспортний засіб «MERCEDES BENZ», інформує ГУ ДФС у Львівській області, пише - ПРОЗАХІД.

Читайте також

Обіцяв «польські бляхи», а сам взяв гроші і зник

До митного оформлення громадянин РФ подав документи на транспортний засіб «MERCEDES BENZ», згідно з якими автомобіль належить йому і зареєстрований у Литовській Республіці. Однак під час митного оформлення було перевірено статус цього автомобіля і виявилось, транспортний засіб «MERCEDES BENZ» знято з реєстрації в державних органах Республіки Литва.

Отже, громадянин Російської Федерації порушив встановлений порядок проходження митного контролю в зонах спрощеного митного контролю, зокрема, не заявив та не задекларував працівнику митниці про наявність у нього товару, що підлягає державній реєстрації та оподаткуванню ввізним митом за повними ставками Митного тарифу України, акцизним податком і податком на додану вартість за ставками, встановленими Податковим кодексом України.

За цим фактом складено протокол про порушення митних правил, передбачених статтею 471 Митного кодексу України. Автомобіль «MERCEDES BENZ» 2001 року виготовлення вилучено, його вартість буде встановлено додатково. Справу скерують до суду.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: LvNews