У Самборі в приватному будинку отруїлися троє дітей. Усіх потерпілих доставили до реанімації. Про це повідомили у департаменті із питань цивільного захисту населення ЛОДА.
Отруєння сталася, 17 березня о 22:00 на вулиці Шашкевича, у приватному двоповерховому житловому будинку (де працював 2-х контурний газовий котел), пише – Львівський портал.
Перегляньте також:
- АМКУ розслідує можливу змову компаній на тендері у Львові на 1,6 млн грн за очищення каналізації
- Засуджений за вимагання хабаря львівський хірург задонатив 440 тис. грн на потреби армії
Ймовірно, що причиною отруєння став чадний газ, який уразив трьох дітей (2004,2016 та 2017 року народження).
Потерпілих у стані середнього ступеня важкості доставлено в реанімаційне відділення Самбірської дитячої лікарні. До будинку тимчасово припинено постачання газу.
Причини події встановлюються.