У Львові озброєний молодик напав на прадавчиню в магазині алкогольної продукції

Опубліковано:
9 Квітня, 2018 о 08:38
У Львові озброєний молодик напав на прадавчиню в магазині алкогольної продукції
Фото з мережі Інтернет

У п’ятницю, 6 квітня, під вечір у Львові стався розбійний напад в одному з магазинів, що торгують спиртними напоями, пише – .

Читайте також



У Львові четверо зловмисників пограбували перинатальний центр

За інформацією міського сайту «Варта-1», невідомий здійснив свій розбійний напад вчора близько на десяту вечора на продавчиню магазину «Чарка до свята», що розташований на вулиці Героїв Упа, 22.

Як з’ясували правоохоронці, невідомий нападник був озброєним. Він погрожував продавчині, щоб заволодіти майном магазину. В торговому закладі здійснено слідчі дії, однак встановити особу правоохоронцям поки що не вдалося. Поліція звертається до можливих очевидців нападу з проханням повідомити, якщо мають якусь інформацію стосовно особи нападника та обставин НП на лінію «102». Анонімність повідомлення – гарантується.

Як свідчить запис на камері відеоспостереження, нападник хоч і маскувався, але видно, що це особа молодого віку.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Львівщини
Теги: #зброя, #львів, #львівські новини, #напад, #новини львівщини, #новини львова, #пограбування



Статті

Інтерв'ю
«Яворівська іграшка»: традиція, про яку знають у світі та нікому передати в Україні
19:15, 7 Травня, 2025

«Яворівська іграшка»: традиція, про яку знають у світі та нікому передати в Україні

Блоги

ТОП новини Львівщини: