Стало відомо, за що затримали директора відомої у Львові фірми-забудовника
Опубліковано : Патрік Скеля
Учора директору однієї із львівських фірм-забудовників, якого затримали 11 квітня, повідомили про підозру у шахрайстві.
Про це інформує прес-служба прокуратури Львівської області, пише - Status Quo.
12 квітня за процесуальним керівництвом Львівської місцевої прокуратури №1 повідомлено про підозру керівнику підприємства та голові правління одного із автогаражних кооперативів у вчиненні ним кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.15 (закінчений замах на злочин), ч.4 ст.190 (шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах) КК України.
Встановлено, що зловмисник достовірно знаючи, що будівництво багатоповерхового житлового будинку у Львові здійснюється без належно оформлених документів, запропонував фізичній особі купити у ньому одну із квартир. Скориставшись довірою потенційного покупця, чоловік запевнив його у наявності усієї необхідної документації та взяв передоплату у розмірі 480 тис. грн. (80% від вартості квартири). Відтак, між шахраєм та потерпілим було укладено договір про вступ у члени вказаного кооперативу та отримання паю у формі квартири.
Учора, 11 квітня, вказану особу затримано правоохоронцями в порядку ст.208 КПК України. На даний час вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу вигляді тримання під вартою. Крім цього, перевіряється його причетність до вчинення інших кримінальних правопорушень у сфері містобудівної діяльності. Досудове розслідування триває.
Як повідомляє ZAXID.NET, затриманий - керівник львівської-компанії забудовника ПрАТ "Ірокс" Ігорь Микичак. Розслідування цієї справи триває від лютого 2018 року. Ігорю Микичаку інкримінують самовільне захоплення земельних ділянок під будівництво, окрім того його звинувачують у залученні коштів під будівництво багатоквартирних будинків без отримання необхідних дозволів.
Нагадаємо, львівська мерія кілька разів публічно закликала мешканців міста не купувати житло у новобудовах ПрАТ "Ірокс", оскільки вони будуються без необхідних дозволів та погоджень – містобудівних умов та обмежень, землевпорядних документів та декларацій про початок будівництва. Зокрема, у мерії раніше називали три адреси, за якими ця компанія нелегально веде будівництва – вул. Антонича, 1, Шевченка, 418 та Тернопільська, 42.
Джерело: Status Quo