У Львові пропонують створити парковки для мото-техніки

23.04.2018 14:48   Джерело: Status Quo
Опубліковано : Патрік Скеля

Створення зон для паркування мото-техніки – така петиція зареєстрована в Єдиній системі місцевих петицій.

Читайте також

У Львові - ажіотаж навколо місць на автостоянках
Біля Шевченківського гаю збудують новий паркінг

Автор петиції Руслан Сазонов вважає, що у зв'язку із популізацією мото-руху в Україні за останні роки виникла необхідність змін у інфраструктурі міста, пише - Status Quo.

«За останні роки кількість мотоциклістів у м. Львові значно збільшилась. Проте, відношення до них зі сторони водіїв автотранспорту, як до велосипедистів. Одночасно з цим, якщо мото-рух в Україні буде розвиватись і люди будуть обирати мотоцикли замість авто, кількість заторів на дорогах значно зменшиться. Проте існує страх купувати та використовувати мото-транспорт кожен день, у зв'язку із великою кількістю викрадень. Мотоцикли просто немає де залишити під наглядом», - зазначає він.

Враховуючи викладене, автор петиції пропоную зобов'язати керівництво ТРЦ, адміністративних будівель тощо, за можливості, обладнувати паркінги зонами для паркування мототехніки, які будуть знаходитись близько до входу та бажано під охороною/відеоспостереженням з метою виключення можливості викрадення.

«Вказана практика отримала розвиток в Європі, Сполучених Штатах Америки та починає запроваджуватись у деяких країнах СНД, - підкреслює він. - Це не займе багато місця, проте це значно додасть зручності водіям мотоциклів, водіям автотранспорту та пішоходам. Також можна спостерігати таке явище, коли мото-транспорт, при паркуванні на вже обладнаних місцях для автомобілів, займає не ефективно велику площу (ціле парко місце). Таким чином, можна оптимізувати простір вже існуючих парковок - 2 автомобільних парко місця можуть вмістити до 6-8 одиниць мото-техніки».

Станом на 20 квітня петицію вже підписали 13 осіб з 500 необхідних.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Status Quo