У двох районах Львова призупинять водопостачання

Опубліковано:
25 Квітня, 2018 о 18:50
У двох районах Львова призупинять водопостачання
Фото: ЛМР

У міськраді попередили: «Завтра буде призупинено водопостачання до частини вул. Залізничного і Шевченківського районів», пише – Щоденний Львів.

Читайте також



«Львівводоканалу» дадуть мільйон на створення «резервної гілки» водопостачання для Личаківського району

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також конкретизували: «Завтра, 26 квітня, з 10.00 до 15.00, у зв’язку з проведенням профілактичних робіт в РП-6 насосної станції «Янівська», буде призупинено водопостачання в Залізничний і Шевченківський райони міста, обмежені вулицями Золотою, Єрошенка, Ботрнянського, Залізничною, Городоцькою, Бандери, Матейка, Озаркевича, Ярослава Мудрого, Шевченка й прилеглими до них».

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Львівщини
Теги: #вода, #водостачання, #львів, #львівські новини, #новини львівщини, #новини львова



Статті

Інтерв'ю
“Я увесь час служив у розвідці”. Історія ветерана Павла Коновського
08:46, 6 Липня, 2025

“Я увесь час служив у розвідці”. Історія ветерана Павла Коновського

Блоги

ТОП новини Львівщини: