На Львівщині автомобіль збив 21-річну дівчину: потерпіла у реанімації

Опубліковано:
3 Червня, 2018 о 10:31
На Львівщині автомобіль збив 21-річну дівчину: потерпіла у реанімації
Фото з мережі Інтернет

На автодорозі «Львів-Самбір-Ужгород», в одному з сіл Самбірського району Львівської області, автомобіль збив 21-річну дівчину.

Читайте також



ДТП на Самбірщині: загинуло двоє людей
Внаслідок жахливого ДТП на Львівщині загинуло двоє людей

Про це повідомили у відділі комунікацій поліції Львівської області, пише – Вголос.

«Дорожньо-транспортна пригода сталась 1 червня близько 20.30 год. Водій автомобіля «Форд», 25-річний мешканець Самбірського району, скоїв наїзд на пішохода – 21-річну місцеву мешканку. З тілесними ушкодженнями дівчину було госпіталізовано у реанімаційне відділення лікарні», – йдеться у повідомленні.

Наразі правоохоронці встановлюють обставини події, вирішується питання про відкриття кримінального провадження.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Львівщини
Теги: #ДТП, #львів, #львівські новини, #новини львівщини, #новини львова



Статті

Інтерв'ю
Шоста історія проєкту “Вона стоїть”: історія молодшої лейтенантки з позивним “Італійка”
09:50, 23 Лютого, 2026

Шоста історія проєкту “Вона стоїть”: історія молодшої лейтенантки з позивним “Італійка”

Блоги

ТОП новини Львівщини: