За неоформлених працівників на Львівщині оштрафували 10 підприємств

09.06.2018 23:28   Джерело: LvNews
Опубліковано : Патрік Скеля

У травні цього року  ГУ Держпраці у Львівській області винесено 73 постанови щодо застосування штрафних санкцій за порушення законодавства про працю на загальну суму 10 454 069 гривень.

Читайте також

Львівщина та Тернопільщина стали лідерами серед інших областей України у зростанні ділового клімату для малого та середнього бізнесу

Про це повідомили в прес-службі ЛОДА, пише - Дивись.info.

Зокрема, за порушення вимог абзацу 2 частини 2 статті 265 Кодексу законів про працю України було винесено 10 постанов про накладення штрафу на загальну суму 5 026 050 гривень.

Йдеться про порушення, що стосуються належного оформлення трудових відносин із 45 працівниками. Вони працювали в будівництві, охоронній і виробничій сферах та торгівлі.

Штрафні санкції передбачені у випадках фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві, та виплати заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків.

Слід зазначити, що відповідно до ст. 265 Кодексу законів про працю України за одного найманого працівника без належного оформлення трудових відносин передбачено штраф у сумі 111 690 гривень.

Окрім цього, ГУ Держпраці у Львівській області  впродовж травня цього року за порушення вимог абзацу 3 частини 2 статті 265 Кодексу законів про працю України  було  винесено 16 постанов про накладення штрафу,  за порушення вимог абзацу 4 частини 2 статті 265 –  23  постанови,  за порушення  вимог абзацу 6 частини 2 статті 265 – 3  постанови, за порушення вимог абзацу 8 частини 2 статті 265 – 21 постанову про накладення штрафу.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: LvNews