Двоє людей на Львівщині померли від лептоспірозу

Опубліковано:
16 Червня, 2018 о 22:26
Двоє людей на Львівщині померли від лептоспірозу
Фото з мережі Інтернет

Випадок захворювання на лептоспіроз зафіксували на Львівщині. Це гостре інфекційне захворювання, збудник переносять миші. Відомо, що людина захворіла на початку червня у Буську, пише – Львівська Хвиля.

Читайте також



На Львівщині виявили перший спалах захворювання африканської чуми свиней

За словами медиків, за чотири місяці цього року у Львівській області зареєстрували вже чотири випадки захворювань людей на лептоспіроз, два з них – летальні. Додам, хвороба уражає печінку, нирки, м’язи і супроводжується хвилеподібною гарячкою.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Львівщини
Теги: #лептоспіроз, #львів, #львівські новини, #новини львівщини, #новини львова, #хвороба, #щур, #щурі



Статті

Інтерв'ю
«Яворівська іграшка»: традиція, про яку знають у світі та нікому передати в Україні
19:15, 7 Травня, 2025

«Яворівська іграшка»: традиція, про яку знають у світі та нікому передати в Україні

Блоги

ТОП новини Львівщини: