На Львівщині судили призовника, який відмовився служити

19.06.2018 21:57   Джерело: Status Quo
Опубліковано : Патрік Скеля

Жовківський районний суд Львівської області засудив столяра ТзОВ «Агродерев», який відмовився служити.

Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень, пише - Status Quo.

У квітні 2018 року чоловік був викликаний в Жовківський районний військовий комісаріат для відправки в складі команди №65/9302 для проходження військової служби. Проте, отримавши повістку з вимогою прибути на 23.04.2018 до Жовківського районного військового комісаріату для відправки в складі вказаної команди, не прибув до місця призову та не повідомив про причини не прибуття.

Таким чином, він вчинив ухилення від призову на строкову військову службу, тобто кримінальне правопорушення, передбачене ст. 335 КК України.

Між обвинуваченим та прокурором була укладена угода про визнання винуватості, відповідно до якої чоловік беззастережно визнав свою вину у вчиненні інкримінованого йому діяння кримінального правопорушення (злочину), передбаченого ст. 335 КК України. Сторони погодилися на призначення покарання у вигляді двох років обмеження волі та звільнення мвід його відбування з випробуванням, строком на один рік.

11 червня 2018 року Жовківський районний суд Львівської області затвердив угоду про визнання винуватості, визнав обвинуваченого винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 335 КК України, і призначив йому покарання у виді двох років обмеження волі. Проте звільнив від відбуваня покарання у виді позбавлення волі з випробуванням строком на 1 рік.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Status Quo