У Львівській області рекламодавця оштрафували на 5 083 грн через дискримінаційні вимоги в оголошенні про роботу. Про це повідомляє Держпродспоживслужба Львівщини.
До відомства надійшла скарга на вакансію «оператор пульта спостереження», де роботодавець вказав: жінка віком 20–45 років. Такі умови порушують законодавство, адже Закон України «Про рекламу» забороняє встановлювати обмеження або переваги за віком, статтю чи іншими ознаками.
Перегляньте також:
- Мешканця Львівщини оштрафували на 8,5 тис. грн за підробку документів на гуманітарне авто
- Ексдепутата зі Самбірщини оштрафували на 42,5 тис. грн за неподання декларацій
Після перевірки фахівці встановили наявність дискримінації за статтю та віком, тож на рекламодавця наклали штраф у 5 083 гривні.
Держпродспоживслужба нагадує: оголошення про роботу не повинні містити дискримінаційних вимог, адже всі кандидати мають рівні права на працевлаштування.