Львівські патрульні опрацювали 500 тисяч викликів за три роки
Опубліковано : Патрік Скеля
За три роки служби львівські патрульні опрацювали понад півмільйона викликів.
Про це повідомляє прес-служба Патрульної поліції Львівської області, пише - Status Quo.
Вранці, 23 серпня, львівські патрульні розпочали робочий день з урочистого шикування, адже три роки тому, Львів став другим містом України, в якому з’явилась нова патрульна поліція. З нагоди 27-ї річниці незалежності України, інспекторам, які під час служби проявили високий професіоналізм та наполегливість, вручили подяки від начальника департаменту патрульної поліції, - полковника поліції, Євгенія Жукова.
Так, за 3 роки служби львівські патрульні опрацювали 565 164 виклики. Якщо аналізувати, то в перший рік отримали лише 68460 викликів, а вже наступні роки ця цифра виросла у 3 - 4 рази. Це говорить про те, що довіра до поліції виросла.
В середньому один екіпаж обслуговує 8-12 викликів за 12-годинну зміну. А середній час прибуття наразі складає 10 хвилин.
Патрульна поліція Львівської області обслуговує:
- 6 районів міста Львова
- 3 стаціонарні пости
- 700 кілометрів доріг міжнародного та державного значення
- Забезпечує охорону громадського порядку на 3 пунктах пропуску через державний кордон України
Лише за перше півріччя 2018 року, львівські патрульні виявили та зупинили понад 1500 водіїв, які керували транспортними засобами в стані сп’яніння. Розкрили 267 випадків крадіжок, 43 грабежа та 6 розбоїв. Виявили 9 автомобілів, якими незаконно заволоділи. Виїхали на понад 5000 сімейних сварок та оформили понад 3000 дорожньо-транспортних пригод. Також за цей час було безліч ситуацій, коли патрульні надавали людям домедичну допомогу, запускали серце, евакуйовували з палаючих будинків та відмовляли від самозгуби.
Вже більше трьох місяців у Львові існує велопатруль. Основне завдання такого підрозділу – охорона громадського порядку у парках. Велопатрульні встигли відзначитися розкриттям декількох серйозних грабежів та розбоїв, адже часто саме в парки втікають злочинці після скоєного правопорушення.
В управлінні функціонує проект «Шкільний офіцер поліції». Головна мета - забезпечити безпеку дітей. Починаючи від дорожнього руху або правил поводження з небезпечними знахідками, і закінчуючи запобіганням вчиненню правопорушень та стосунками в сім’ї.
Також у Львові запрацював ТОР (абр. від Тактико-оперативне реагування). Основною метою діяльності є допомога екіпажам патрульної поліції у вирішенні складних викликів під час виникнення надзвичайних ситуацій. Окрім складних викликів, спецпідрозділ займається забезпеченням публічної безпеки та порядку під час проведення масових заходів.
Джерело: Status Quo