У Бориславі нелегальні таксисти оголосили війну офіційному перевізнику

29.08.2018 10:35   Джерело: Status Quo
Опубліковано : Патрік Скеля

У Бориславі нелегальні таксисти перешкоджають роботі підприємства, яке виграло конкурс на право користування стоянками таксі у місті. 

Читайте також

На Львівщині бандити приставили до горла водія таксі ножа та відібрали машину

Про це повідомляє прес-служба Бориславської міської ради, пише - Status Quo.

Першим кроком для впорядкування пасажирських перевезень на таксі у місті стало прийняття рішення про затвердження положення про організацію і функціонування стоянок таксі та оголошення конкурсу на визначення переможця на право користування стоянками, який на початку липня виграло ПП «Бориславтранстур». З переможцем було укладено договори на право користування цими стоянками.

За словами керівника «Бориславтранстур», на жаль, зараз підприємство не може виконувати взяті на себе обов’язки, тому що нелегальні таксисти стараються не допустити його автомобілі до визначених стоянок. Як результат – в місті продовжується хаос з пасажирськими перевезеннями на таксі, а міський бюджет недоотримує надходження.

З цього приводу у Бориславській міській раді відбулася нарада, на якій було обговорено можливі методи виходу із цієї ситуації. У зустрічі взяли участь міський голова Ігор Яворський, перший заступник голови Роман Садлівський, заступник голови Світлана Солоненко, начальник відділу економіки та торгівлі Лев Попель, директор КП «Муніципальна варта» Леонід Федевич, директор КП «Еко-Місто» Іван Сорока, начальник Бориславського відділення поліції Олександр Закутний, директор ПП "Бориславтранстур" Степан Кость, а також представник Дрогобицької ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області.

Було прийнято рішення звернутись у всі відповідні служби та інстанції для покарання нелегальних перевізників та забезпечення порядку в цій галузі.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Status Quo