Завдяки прокуратурі з львівського підприємства стягнуто близько 346 тис грн на користь держави

19.10.2018 19:57   Джерело: LvNews
Опубліковано : Патрік Скеля

Йдеться про відшкодування збитків завданих державі внаслідок невиконання умов договору купівлі-продажу об’єкта незавершеного будівництва, а саме – очисних споруд на вул. Персенківка, 19 у Львові. Про це повідмоляє Прес-служба прокуратури Львівської області.

Читайте також

У Львові підприємець приховав від податкової 1 мільйон гривень
На Львівщині прокуратура призупинила роботу СІЗО через порушення

Цьогоріч, 31 травня, керівником Львівської місцевої прокуратури №1 пред’явлено позов до господарського суду Львівської області у інтересах Регіонального відділення Фонду державного майна України по Львівській області.

Як було встановлено, відповідно до умов договору сторони дійшли згоди, що Покупець зобов’язується завершити будівництво об’єкта (без збереження первісного призначення) та ввести його у експлуатацію до 23.09.2015.

Проте, після проведеної Продавцем (РВ Фонду державного майна України по Львівській області) 24 вересня 2015 року перевірки виявлено порушення.

Як наслідок – складено акт, де зафіксовано невиконання Покупцем умов договору.

Відтак, рішенням господарського суду Львівської області від 22.03.2016, згаданий договір розірвано.

Окрім цього, за наслідками проведеної незалежної інвентаризації обладнання, яке було передано фірмі згідно договору купівлі-продажу, виявилось, що сума завданих державі  збитків становить 345 276 грн.

Рішенням господарського суду Львівської області від 04 вересня 2018 позовні вимоги Львівської місцевої прокуратури повністю задоволено, а держбюджет поповнився на майже 346 тис грн.

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: LvNews
Загрузка...