Гірники на Львівщині оголосили безстрокове голодування

13.11.2018 15:25   Джерело: Щоденний Львів
Опубліковано : Патрік Скеля

Голови первинних організацій Незалежної профспілки гірників України на шахтах «Межирічанська» й «Степова» – відповідно, Василь Лесняк і Василь Семканич – оголосили безстрокове голодування.

Про це повідомив у вівторок, 13 листопада, голова Конфедерації вільних профспілок України та Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець. За його словами, гірники змушені були вдатися до безстрокового голодування через невиплату заробітних плат гірникам, пише - Щоденний Львів.

У вівторок, 13 листопада, відбувається засідання ради голів Червоноградського регіонального об’єднання Незалежної профспілки гірників України, на якому обговорюється питання тактики та подальші дії. Профспілкові лідери надіслали лист до очільників держави й місцевих держорганів із вимогами погашення заборгованої їм зарплати та відкликання наказу Міненерговугілля про реорганізацію ДП «Львіввугілля», а також вимагають від керманичів провести спільну нараду із обговорення та вирішення цих вимог.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Щоденний Львів