У Львові помер поет і перекладач Юрій Садловський

Йому було щойно 48 років.

19.11.2018 18:07   Джерело: Твоє місто
Опубліковано : Патрік Скеля

У понеділок, 19 листопада, відійшов у вічність поет, літературознавець і перекладач зі Львова Юрій Садловський. Про це на своїй сторінці в мережі Facebook повідомила Наукова бібліотека Львівського національного університету імені Івана Франка, пише - Твоє місто.

Також інформацію про смерть науковця і митця підтвердила його дружина Маріанна Венцек. Інформація про прощання з Юрієм Садловським та його похорон буде повідомлена згодом.

Юрій Садловський народився 1970 року у Львові. Вчився на філологічному факультеті Латвійського університету, де закінчив докторантуру. Відтак, був популяризатором української культури в Латвії і латвійської – в Україні. Тривалий час мешкав в Ризі. Був головою об’єднання «Центр балтистики», членом Національної спілки письменників та Асоціації українських письменників. У Ризі був редактором часописів та викладачем української і латиської мов. Юрій Садловський – укладач українсько-латиського розмовника.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Твоє місто